Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma €UROTRAN$ recrutează pentru muncă legală în GRECIA si CIPRU STUDENTI cunoscatori de lb engleză Se ofera : - 500 Euro / luna - Cazarea si masa asigurata gratuit ! - Asigurare medicala si taxele sunt platite de catre hotel ! - Program de munca : 8h / zi , 6 zile/saptamana - Contract de munca incepand din luna Aprilie /Mai/Iunie -Octombrie PLECARI RAPIDE ! WE NEED AROUND 20 GOOD LOOKING STUDENTS FROM RELEVANT TOURISM FACULTIES AND CATERING SCHOOLS OR STUDENTS THAT ARE REGISTERED TO TOURISM COURSE PROVIDERS TO COVER ALL OUR F&B POSITIONS FROM MAY/ MID MAY TO END OF SEPTEMBER. 1ST JUNE DATES ARE ALSO OK. - PRESENTABLE LOOKS AND FLUENT ENGLISH SALARY PACKAGE-POCKET MONEY: 450 EUROS AND 50 BONUS/MONTH GIVEN COLLECTIVELY AT THE END.

Cerinte

- CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Contractul de mediere - Perioada de disponibilitate ( la ce data puteti pleca efectiv , avand in vedere cheltuieliile de plecare ) - Locul de munca vizat ( a se consulta lista ofertelor de mai sus ) Inscrierea in banca de date este GRATUITA. Taxa de mediere se plateste la semnarea ofertei de munca si reprezinta costurile serviciilor prestate de furnizor si este nerambursabila , deoarece se achita numai dupa acceptarea ofertei de catre beneficiar. Tarife - Taxa de mediere : 350 lei- 3 luni ; 650 lei-6 luni; 1050 lei- 12 luni.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale