Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitia:- Sudor Domeniul de activitate: Transporturi Tipul si durata contractului: contractul de munca se semneaza pe perioada nedeterminata; candidatul va lucra 5 zile/saptamana , 8 ore/zi. Compania de transport marfă este recunoscută de 30 de ani pe plan intern şi internaţional de către marii producători de echipamente industriale, de către transportatori şi casele de expediţie din domeniu. A fost înfiinţată în 1980 pentru a realiza transporturile de utilaje agabaritice aferente industriei chimice şi petrochimice din România, precum şi a produselor acestor industrii.

Cerinte

Studii solicitate: diploma bacalaureat. -Cunostinte temeinice in domeniul sudurii si lacatuserie -calificare in meseria de sudor-lacatus -seriozitate -loialitate -Capacitate dezvoltata de adaptare si implementare de solutii ; -Urmareste realizarea la timp si in conditii de calitate a lucarilor de sudura; -Ofera solutii de imbunatatire a procesului de sudura.