Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tara: Cehia * In calitate de: muncitor calificat, Sudor cu experinta in CO2 (fir), argon Conditii: virsta maxima de 50 ani, cunostinte minime de limba rusa/ceha nivel de incepator Salariul: 90,-Kc~3.6,-Euro, in mediu 1050,-Euro/luna Orarul muncii: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana Cazarea: oferita de catre angajator la camin Contract de munca: pe o perioda de 3 luni, cu posibilitea de prelungire

Cerinte

Tara: Cehia * In calitate de: muncitor calificat, Sudor cu experinta in CO2 (fir), argon Conditii: virsta maxima de 50 ani, cunostinte minime de limba rusa/ceha nivel de incepator Salariul: 90,-Kc~3.6,-Euro, in mediu 1050,-Euro/luna Orarul muncii: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana Cazarea: oferita de catre angajator la camin Contract de munca: pe o perioda de 3 luni, cu posibilitea de prelungire Acte de calificare sunt necesare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala