Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- lucreaza in atelier; - executia de suduri pentru construirea diferitelor piese metalice in conformitate cu proiectele date; sudura in aluminiu - lucreaza piese cu dimensiuni mari; - pregatirea si verificarea aparatelor de sudura;

Cerinte

-Autorizatie valabila pentru sudura tig/wig (141) pentru teava -Pozitia de sudare cap la cap, diametru teava 2-9 cm -- cunostinte de germana la nivel mediu-avansat; -detinerea unei calificari de sudor; - sudura profesionala WIG/ TIG ,sudura de mare precizie ; - suduri TIG cap la cap si in unghi, grosime de la 4 la 10 mm; - sudura in aluminiu; - 5ani experienta minim; - conditie fizica buna; - seriozitate si dorinta de munca; Salariul este de 1100 net /luna Cazarea se asigura de angajator si este gratuita Se cere limba engleza sau germana Cu incepere imediata . Asigurarea medicala se face in Romania de persoanele selectate si sant suportate de acestea Comisionul nostru este de 400€ pt o perioada de 6 luni si se retine din primul salariu