Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sudor calificat b/f Germania Locatia: Germania Profilul dvs.: - Autorizatie sudura valida (chiar si expirata) - Cunostinte sudura TIG, MIG MAG (TIG - 141 - MAG - 136 - E - 111) Locul de muncă presupune: - Flexibilitate (lucrul în schimburi) - Spirit de echipa Se ofera aditional: - Plata în funcție de calificare și experiență - - Decont transport -limba germana comunicativ.(mediu) Aplicati doar daca sunteti eligibil pe aceasta oferta, cu CV in limba germana sau engleza la e-mail al companiei , specificati in subiectul mail-ului pozitia pt care aplicati ‘’ Sudor’’