Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sudor mig mag / Sugor tig argon - Tara: Franta - Domeniu: Constructii, Industrie - Pozitii: 20 - Experienta: Obligatoriu experienta in domeniu si diploma de calificare. Inainte de plecare candidatii vor da o proba de lucru. - Limbi straine: franceza mediu spre avansat - Salariu: minim 1500 EUR (negociabil in functie de dificultatea proiectului) - Beneficii extrasalariale: Transport, cazare, echipament de protectie. Aplicati cu CV in limba romana sau franceza, pe e-mail al companiei

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala