Detalii loc de munca - Paphos

Descrierea jobului - Cipru

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza un numar de cinci sudori, calificati si cu experienta in sudura electrica si CO2 pentru a lucra in Cipru, zona Paphos. Atributii: ansamblare structuri metalice la mare inaltime. Oferta: angajatorul ofera cazare gratuita(inclusiv apa si electricitate), asigurari sociale platite,zilnic transport gratuit la locul de munca, salariu lunar 1000 euro net.Transportul din Romania in Cipru nu este suportat de angajator si nu se ofera masa gratuita. Programul de lucru este structurat dupa cum urmeaza: se lucreaza 6 zile pe saptamana, o zi pe saptamana este libera.Pe zi se lucreaza 8-9 ore. Persoanele interesate vor transmite CV in limba engleza si foto color inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minime obligatorii: - calificare si certificare ca sudor electric/CO2; -experienta pe post similar(sudor ansamblare structuri metalice la inaltime -cunostinte de limba engleza-sunt necesare pentru intelegerea cerintelor sefilor ierarhici -seriozitate -adaptabilitate la cerintele locului de munca si la obiceiurile locului -comportament civilizat

Festivalul economiei germane