Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca SRL recruteaza sudori cu experiență pentru a lucra pe un santier naval din Tulcea pentru o companie cu capital italian. Salariul se va stabili in urma probei de lucru. Proba practică constă în următoarele poziţii de sudare : • ORIZONTAL DE COLŢ ; • VERTICAL DE COLŢ • PESTE CAP DE COLŢ • CAP la CAP pe suport ceramic, numai în cazul în care sudorul are calificativul FOARTE BINE la poziţiile anterioare (orizontal, vertical, peste cap de colt). Program de lucru: 8 ore Pentru persoanele din afara localitatii se ofera cazare si 3 mese pe zi, de luni pana duminica. Beneficii Oferite spor ore suplimentare 200-250% din salariul de baza spor ore suplimentare 250-300%in sarbatori publice din salariul de baza spor ore noapte 25% din salariul de baza spor sef de echipa 10% din salariul din grila spor ore sarbatoare – zi platita in sarbatori publice si religioase tichete de masa indemnizatie de hrana in medie de 70 lei/luna

Cerinte

- Diploma de calificare si autorizatie - Sudorii trebuie sa lucreze pe urmatoarele aparate de sudura: Kemppi 3500, Kempomic 5200, Minarc, Master 2200. Procedeul folosit este sudura MIG-MAG( 135-136) iar sarma este sarma tubulara de diam 1-1,2 mm. - Pozitiile in care se lucreaza sunt : ORIZONTAL, VERTICAL, PESTE CAP, CAP la CAP pe suport ceramic. Tabla cu care se lucreaza este intre 2-40 mm