Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

electam Sudori Mig/Mag pentru Italia! Detalii contract: - locatie de lucru: hala de productie N-Italiei - perioada contractuala: 1/3 luni + prelungiri - salariu de incadrare + plata orelor suplimentare - cazare: asigurata sau contra cost (maxim 150 euro/luna) in functie de locatia de lucru - masa: 1 masa/zi contra cost (2,8 euro/zi) - transport la locul de munca:nu este asigurat - transport RO/Italia: nu este asigurat (se cumpara bilet de avion dus, costul se retine ulterior din salariu) - se acorda al 13-lea salariu - program de lucru in schimburi Proba practica se sustine in Italia, conform cerintelor Inspectorului.

Cerinte

-experienta suduri controlate US si RX -experienta sudura cu sarma tubulara si sarma plina (ex HD20, M10) -pozitii de sudare: 2G, 3G, 4G -experienta pe grosimi de materiale de minim 25mm -cunostinte setare parametrii echipament sudura OBLIGATORIU -seriozitate si profesionalism Atentie: Daca proba este ok vizual, dar nu trece de controlul RX/US nu veti fi angajat! Sunt selectate doar persoanele care au experienta in domeniu conform cerintelor solicitate! Persoanele interesate ne pot contacta telefonic sau pe E-mail.