Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, SUDORI REPARATII NAVALE, salariu: 1900 - 2000 euro/luna brut Descrierea postului: -sudura: electrica, autogen, MIG/MAG, TIG/WIG; -precedee sudura : 111, 141, 131, pe otel negru, inox, aluminiu; -pregatirea si verificarea aparatelor de sudura; -repara vapoare, sudeaza placi noi pe placi vechi( ruginite si deteriorate) ; -curata si verifica partile componente de eventualele defecte, impuritati.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza si/ sau engleza la un nivel mediu-avansat; -experienta in munca pe un santier naval de peste 3 ani; -calificare de sudor; -citire si interpretare desene tehnice; -echipament (salopeta, bocanci, casca); -conditie fizica buna; -experienta de munca in Franta si/sau Belgia constituie avantaj; -permis de conducere categoria B. Beneficii: -salarizare atractiva: 1900 - 2000 euro/luna brut in functie de experienta, calificari si nivel de cunostinte limbi straine; -orele suplimentare sunt platite; -posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.