Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma noastra are o experienta de peste 20 de ani pe piata internationala. Mai multe informatii despre noi puteti gasi pe siteul nostru web. Colaboratorii nostri actuali sunt firme de renume din Belgia si executam lucrari si santiere care cer mare precizie si experienta. Intre realizarile noastre putem enumera: Palatul din Bruxelles; diferite biserici; Cladiri de birouri si site uri cu locuinte sociale. Intre proiectele nostre se afla: sediul UZ Leuven, puscaria din Marche en Famenne, sediul Dexia din Tournai etc..

Cerinte

Cautam sudori TIG experimentati. Cautam si instalatori sanitari sau instalatori de sisteme de ventilatie cu experienta. Bineinteles ca experienta intr o tara vorbitoare de limba franceza reprezinta un mare avantaj. Statutul de persoana fizica autorizata sau dorinta de a lucra cu acest statut este o necesitate. Cunostintele de franceza sunt un avantaj. Oferim posibilitatea de a lucra intr o echipa competenta si renumeratia comforma cu realizarile si competentele fiecaruia. Avem nevoie de o echipa de sudori tig -instalatori, pentru sfarsitul acestei saptamani. Conditiile noastre: - plata este de 12 euro/euro; cu conditia de a se respecta normele de lucru si de timp belgiene; daca nu plata forfetara echivalenta a +-12 euro pe ora (depinzand de rapiditatea si corectitudinea executiei); - acte de independent , care implica plata unor taxe de 225 euro/luna catre statul belgian. - cazarea in Charleroi ( 150 euro - chirie + 50 euro charge pe luna); In Charleroi avem o casa de +- 10 camere in care stau colaboratorii nostri. Din pacate, la acest pret nu va putem asigura cazarea singur in camera, deci daca doriti acest lucru, va vom ajuta sa va inchiriati ulterior o locuinta aparte, lucru ce nu va impiedica cu nimic colaborarea noastra. - Cerinte speciale: detinerea de echipamente, scule sau masina pentru transport, reprezinta un mare avantaj. Va rugam sa ne comunicati data la care veti fi aici, deoarece noi avem nevoie urgent de sudori tig. Va rugam sa ne specificati si un numar de telefon valid pentru interviul final cu directorul nostru tehnic.