Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult ofera loc de munca pentru SUDORI ALUMINIU in Abu DHABI Conditii de selectie: - Se cere experienta: sudor in aluminiu - Se cer certificate de calificare , diploma sau autorizatii. - Obligatoriu cunostinte de limbi straine: engleza, olandeza, franceza, germana sau araba. Pachet salarial: • Contractul este pe un an de zile • Salariul 17 euro net pe ora • Se lucreaza 60 de ore pe saptamana 258 de ore pe luna • Cazare este asigurata si platita de catre angajator • 3 mese gratuit oferite de angajator • Biletul de avion la 8 saptamani

Cerinte

Business Activ Consult ofera loc de munca pentru SUDORI ALUMINIU in Abu DHABI Conditii de selectie: - Se cere experienta: sudor in aluminiu - Se cer certificate de calificare , diploma sau autorizatii. - Obligatoriu cunostinte de limbi straine: engleza, olandeza, franceza, germana sau araba. Pachet salarial: • Contractul este pe un an de zile • Salariul 17 euro net pe ora • Se lucreaza 60 de ore pe saptamana 258 de ore pe luna • Cazare este asigurata si platita de catre angajator • 3 mese gratuit oferite de angajator • Biletul de avion la 8 saptamani


Joburi similare