Detalii loc de munca - Anvers

Descrierea jobului - Belgia

SC RENTACRED ALI SRL recruteaza pentru angajatori din Belgia sudori specializati in sudura argon +sudura electrica. Candidatii trebuie sa posede autorizatie cod 141( pentru argon) , autorizatie cod 111( pentru sudura electrica). Durata contractului este de 12 luni cu posibilitate de prelungire. Se vor lucra 6 zile pe saptamana cu un program de 10 ore de lucru pe zi. Salariul se va plati pe baza orara, cu un tarif de 9 euro/ora. Angajatorul asigura si alte facilitati: cazarea si transportul gratuite, plata asigurarilor sociale si medicale. Candidatii selectati vor da proba de lucru. Detalii privind compania RENTACRED ALI SRL pe website: www.rentacred.webs.com

Cerinte

-experienta in domeniu -calificari -autorizatii : cod 141 pentru sudura in argon ,cod 111 pentru sudura electrica -seriozitate -disponibilitate pentru lucru la program prelungit( peste 8 ore/zi) -adaptabilitate pentru a lucra in mediu multicultural -lipsa antecedente penale Procedura privind accesarea locurilor de munca implica : -cv in limba romana, -dovezi privind calificarea, experienta , existenta autorizatiilor avand codurile specificate. Costurile sunt urmatoarele : 200 RON+ 250 euro , platibili anterior participarii la proba de lucru. Candidatii care promoveaza proba de lucru vor accesa postul. Candidatilor respinsi la proba de lucru li se vor restitui 200 euro.

Arata anuntul si prietenilor tai