Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC RENTACRED ALI SRL recruteaza pentru angajatori din Belgia sudori specializati in sudura argon +sudura electrica. Candidatii trebuie sa posede autorizatie cod 141( pentru argon) , autorizatie cod 111( pentru sudura electrica). Durata contractului este de 12 luni cu posibilitate de prelungire. Se vor lucra 6 zile pe saptamana cu un program de 10 ore de lucru pe zi. Salariul se va plati pe baza orara, cu un tarif de 9 euro/ora. Angajatorul asigura si alte facilitati: cazarea si transportul gratuite, plata asigurarilor sociale si medicale. Candidatii selectati vor da proba de lucru. Detalii privind compania RENTACRED ALI SRL pe website: www.rentacred.webs.com

Cerinte

-experienta in domeniu -calificari -autorizatii : cod 141 pentru sudura in argon ,cod 111 pentru sudura electrica -seriozitate -disponibilitate pentru lucru la program prelungit( peste 8 ore/zi) -adaptabilitate pentru a lucra in mediu multicultural -lipsa antecedente penale Procedura privind accesarea locurilor de munca implica : -cv in limba romana, -dovezi privind calificarea, experienta , existenta autorizatiilor avand codurile specificate. Costurile sunt urmatoarele : 200 RON+ 250 euro , platibili anterior participarii la proba de lucru. Candidatii care promoveaza proba de lucru vor accesa postul. Candidatilor respinsi la proba de lucru li se vor restitui 200 euro.