Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca SRl recruteaza sudori licentiati cu experienta in tipul de sudura Mig mag 135-136, Tig TAG si nu numai. Locatie: Suedia, Germania si Norvegia in diferite santiere navale Salarizare: 7 euro pe ora Net,cazare si masa asigurata! Contractele se deruleaza pe o perioada de cel putin 6 luni cu posibilitate de prelungire Ore de munca pe luna: nu mai putin de 230-245 Contracte de munca inregistrate - asigurarile sociale platite,asigurare medicala inclusa! Drumul va fi suportat de care angajat,urmind ca la sfirsitul contractului sa i se inapoieze contravaloarea acestuia ,iar drumul intors va fi suportat de catre compania angajatoare.

Cerinte

Atentie: acceptam doar sudori licentiati! Limba engleza reprezinta un avantaj,dar nu este obligatorie. Nu acceptam alcoolici sau persoane conflictuale. Varsta limita: 50 ani Costuri: 30 Euro - procesarea dosarului 300 Euro - dupa semnarea contractului de munca Dosarele se pot depune pana in 20 iunie. Plecari sigure!