Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam sudori SAW - sudura automata sub strat de flux cu o singura sarma, cu multiplu de sarme , cu banda electrod, cu electrouzura pentru a lucra in Franta, rafinarii terestre. Contractul de munca se incheie cu angajatorul, pentru o durata de 2 ani. Incheierea contractului se va realiza doar in urma promovarii de catre candidati a probei de lucru. Se va lucra dupa urmatorul program: 6 zile pe saptamana, 10 ore de lucru pe zi, posibilitate ore suplimentare. Salariul se plateste functie de numarul orelor lucrate, cu tarif de 8 euro/ora lucrata. Angajatorul asigura: cazare, echipament de lucru, asigurari medicale si sociale, transport gratuite. Este asigurata inclusiv pauza de masa. Nu se percepe comision. Alte relatii pe website: www.rentacred.webs.com Aplicantii interesati vor putea trimite CV-urile si pe adresele noastre de mail

Cerinte

Accesul la acest job se va realiza doar prin promovarea probei de lucru. Sunt necesare cunostinte solide despre procedeele de sudura si echipamentele corespunzatoare, abilitati de citire si interpretare a desenelor tehnice, responsabiliutate absoluta in ceea ce priveste sudura executata( se face verificare cu ultrasunete) , reparatia sudurilor se face prin cratuire arc aer si resudare MAG sau SAW , dupa caz.