Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma noastra are o experienta de peste 20 de ani pe piata internationala. Mai multe informatii despre noi puteti gasi pe siteul nostru web. Colaboratorii nostri actuali sunt firme de renume din Belgia si executam lucrari si santiere care cer mare precizie si experienta. Intre realizarile noastre putem enumera: Palatul din Bruxelles; diferite biserici; Cladiri de birouri si site uri cu locuinte sociale. Intre proiectele nostre se afla: sediul NATO din Evere si cele 5 noi puscarii pe cale de constructie in Belgia.

Cerinte

Cautam sudori experimentati in constructii metalice. Cautam si instalatori sanitari sau instalatori de sisteme de ventilatie cu experienta. Bineinteles ca experienta intr o tara vorbitoare de limba franceza reprezinta un mare avantaj. Statutul de persoana fizica autorizata sau dorinta de a lucra cu acest statut este o necesitate. Cunostintele de franceza sunt un avantaj. Oferim posibilitatea de a lucra intr o echipa competenta si renumeratia comforma cu realizarile si competentele fiecaruia.