Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SUDORI –PENTRU ROMANIA –PLOIESTI –BUCURESTI RAFINARIE SUDORI TIG SI ELECTRIC PROBA DE LUCRU SE DA LA PLOIESTI Numar de locuri : 25 Experienta : DA Durata contractului de munca : intre 2 luni- 2ani Salariul : .Sudorii a 2.500- 3.000 ron Locul de munca : Ploiesti Timp de lucru : 10 ore/zi ,5 zile / saptamana Ore suplimentare ; DA: Echipament de lucru : DA: Pauze de masa : DA Asigurari sociale : DA Asigurari medicale : DA Sex: MASCULIN Varsta 20-55 ani Cerinte speciale : sudat in materiale : otel –carbon, otel si materiale aliate CERINTE—OBLIGATORIU CV Costuri 200 ron fisa inscriere ptr post la depunerea dosarului pentru procesare,si programare, asistare proba lucru ,inclusiv piese –

Cerinte

PROBA DE LUCRU SE DA LA PLOIESTI Experienta : DA Varsta maxima 60 ani antialcoolici, fara antecedente penale Cerinte speciale : sudat in materiale : otel –carbon, otel si materiale aliate CERINTE—OBLIGATORIU CV