Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sudori cu cel putin una din autorizatii pozitiile 131 ,141 ,114(aluminiu-teava-electric co2) Cine nu are autorizatie da proba de lucru Numar de locuri : 45 Experienta : DA Durata contractului de munca : 2 luni-2ani Salariul : .Sudorii a 9euro/ora - 10 euro/h suplimentara Bilet de avion asiguratde angajator Timp de lucru : 10 ore/zi ,6 zile / saptamana Ore suplimentare ; DA: Echipament de lucru : DA: Cazare: DA Transport : DA ( asigurat de angajator cu avionul) Masa: NU Pauze de masa : DA Asigurari sociale : DA Asigurari medicale : DA Limbi straine : cunoasterea limbi franceze constuie un avantaj Sex: MASCULIN Varsta 20-60 ani Se cere copie dupa autorizatii pozitiile 131 ,141 ,114(aluminiu-teava-electric co2) PLECARE IN 2-3 SAPTAMANI DE LA DATA PROBEI DE LUCRU DACA ATI LUAT-O FISA PROCESARE DOSAR SI ACCEPT PLECARE 200 RON LA DEPUNEREA DOSARULUI )SOLICITATI FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE ) NU SE PERCEPE COMISION RELATII SI DETALII DE PROCESARE DOSAR LA TEL. 0747.974.876 constructor.acces@gmail.com SUDORI ARGON --TUBULATORI—cu proba de lucru --Se cere experienta in sudura argon TIG --Barbati varsta maxima 55 ani --Salarizare-la sudori -8 euro/ora net la tubulatori -7 euro/ora net --Durata contractului 2 ani --Timp de lucru 10 ore/zi 6 zile saptamana --Ore suplimentare platite separat --Cazarea este asigurata de angajator 2 pers in camera --Masa este asigurata de angajator 3 mese/zi +pauza --Asigurari medicale si sociale platite de angajator --Transportul pana in Olanda-Germania este asigurat de angajator Cerinte speciale ptr post –proba de lucru Proba 6 G (45 grade) pe o teava penetrare completa, prima sudura TIG , a doua sudura electrod care umple ceea ce s-a sudat anterior

Cerinte

Limbi straine : cunoasterea limbi franceze constuie un avantaj Sex: MASCULIN Varsta 20-60 ani Se cere copie dupa autorizatii pozitiile 131 ,141 ,114(aluminiu-teava-electric co2) --Se cere experienta in sudura argon TIG Cerinte speciale ptr post –proba de lucru Proba 6 G (45 grade) pe o teava penetrare completa, prima sudura TIG , a doua sudura electrod care umple ceea ce s-a sudat anterior