Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SUDORI OLANDA, GERMANIA, GRECIA SI FRANTA—CU PROBA DE LUCRU INDIFERENT DACA DETINETI AUTORIZATII SAU NU Sudori cu cel putin una din autorizatii pozitiile 131 ,141 ,114(aluminiu-teava-electric co2) Cine nu are autorizatie da proba de lucru Numar de locuri : 45 Experienta : DA Durata contractului de munca : 2 luni-2ani Salariul : .Sudorii a 9euro/ora - 10 euro/h suplimentara Bilet de avion asiguratde angajator Timp de lucru : 10 ore/zi ,6 zile / saptamana Ore suplimentare ; DA: Echipament de lucru : DA: Cazare: DA Transport : DA ( asigurat de angajator cu avionul) Masa: NU Pauze de masa : DA Asigurari sociale : DA Asigurari medicale : DA Limbi straine : cunoasterea limbi franceze constuie un avantaj Sex: MASCULIN Varsta 20-60 ani PLECARE IN 2-3 SAPTAMANI DE LA DATA PROBEI DE LUCRU DACA ATI LUAT-O FISA PROCESARE DOSAR SI ACCEPT PLECARE 200 RON LA DEPUNEREA DOSARULUI )SOLICITATI FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE ) NU SE PERCEPE COMISION RELATII SI DETALII DE PROCESARE DOSAR La telefon sau pe mail SUDORI ARGON --TUBULATORI—cu proba de lucru --Se cere experienta in sudura argon TIG --Barbati varsta maxima 55 ani --Salarizare-la sudori -8 euro/ora net la tubulatori -7 euro/ora net --Durata contractului 2 ani --Timp de lucru 10 ore/zi 6 zile saptamana --Ore suplimentare platite separat --Cazarea este asigurata de angajator 2 pers in camera --Masa este asigurata de angajator 3 mese/zi +pauza --Asigurari medicale si sociale platite de angajator --Transportul pana in Olanda-Germania este asigurat de angajator Cerinte speciale ptr post –proba de lucru Proba 6 G (45 grade) pe o teava penetrare completa, prima sudura TIG , a doua sudura electrod care umple ceea ce s-a sudat anterior

Cerinte

BARBATI CU VARSTE CUPRINSE INTRE 20-60 ANI APTI DE MUNCA, CLINIC SANATOSI FARA ANTECEDENTE PENALE, ANTIALCOOLICI NU SE CERE CALIFICARE IN DOMENIU DAR SE CERE MINIMUM 2 ANI EXPERIENTA IN DOMENIU SE DA PROBA DE LUCRU