Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTA GERMANIA, OLANDA, Sudori Argon si Tubulatori Varsta maxima 58 ani ,cu experienta minim 3 ani Salariu nett pentru --Sudori Argon este 8 euro/ora Tubulatori –--salariu nett 7 euro/ora Cazarea este asigurata de angajator,si 3 mese pe zi Biletul de avion este asigurat de angajator Program de lucru 10 ore/zi 6 zile/saptamana Orele suplimentare se platesc separat de salariu Se ofera echipament de lucru de catre angajator Cerinte speciale :-Se da proba de lucru SUDORI: proba 6G (45 de grade), pe o teava, penetrare completa,prima sudura TIG , a doua sudura electrod care umple ceea ce s-a sudat anterior. LACATUS TUBULATOR: Sa cunoasca izometrie.Li se da o schita si trebuie sa urmeze planul dupa ce primesc bucati de sarma pe care trebuie sa le modeleze conform schiteiTrebuie sa stie sa citeasca schita si sa o inteleaga.Apoi trebuie sa taie o teava,sa o sanfreneze si sa o pregateasca pentru sudura conform schitei. TAXA FISA INSCRIERE PROBA LUCRU CU TOATE DOTARILE PENTRU PROBA DE LUCRU -200 RON COMISION –200 EURO CARE SE DAU DUPA CE PROBA ESTE TRECUTA SI CONTRACTUL SEMNAT DIRECT CU ANGAJATORUL STRAIN Programarile se fac telephonic sau pe e- mail Luni,Miercuri,siVineri BILETUL DE AVION ESTE ASIGURAT DE ANGAJATOR Observatii: --Cine nu trece de proba de lucru, poate fi redirectionat spre un alt loc de munca cu plecare imediata, sau daca doresc pe domeniul lor,vor pleca in constructii in maxim 15 zile lucratoare de la data aplicarii Daca doriti programare Proba Lucru pentru sudori argon sau tubulatori, cereti fisa programare proba lucru pe adresa de e- mail de mai jos,sau sunati la unul din nr de telefon de mai jos Tel - 0770.984.393—0766.718.274 E-mail accesm.office@gmail.com

Cerinte

Barbati cu varste cuprinse intre 25-58 ani, apti de munca, clinic sanatosi fara antecedente penale, antialcoolici Se cere Experienta minima 3 ani Calificarile la standarde inalte constituie un avantaj dar nu sunt obligatorii

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala