Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SUDORI ARGON, SI ELECTRIC,CO2 SALARIU 9 EURO/ORA SI 10 EURO/ORA LA ORE SUPLIMENTARE PROGRAM 10 ORE/ZI , 6 ORE/SAPTAMANA BARBATI VARSTA MAXIMA 60 ANI CU EXPERIENTA SE DA PROBA DE LUCRU DIRECT CU ANGAJATORII STRAINI BILET TRANSPORT ASIGURAT DE ANGAJATOR NU SE PERCEPE COMISION SE PLATESTE DOAR PROBA DE LUCRU 200 LEI TUBULATORI SALARIU 7 EURO NET/ORA 8 EURO LA ORE SUPLIMENTARE PROGRAM 10 ORE/ZI 6 ZILE/SAPTAMANA BARBATI CU VARSTA MAXIMA 60 ANI CU EXPERIENTA SE DA PROBA DE LUCRU DIRECT CU ANGAJATORII STRAINI BILET TRANSPORT ASIGURAT DE ANGAJATOR NU SE PERCEPE COMISION SE PLATESTE DOAR PROBA DE LUCRU 200 LEI Proba Lacatus tubulator n Sa cunoasca izometrie n .Se da o schita si trebuie sa urmeze planul dupa ce primesc bucati de sarma pe care trebuie sa le modeleze conform schitei n Trebuie sa stie sa citeasca schita si sa o inteleaga n Trebuie sa taie o teava, sa o sanfreneze si sa o pregateasca pentru sudura conform schitei Proba de lucru se da doar cu programare facuta de noi Proba de lucru se da cu inginerii angajatorului strain

Cerinte

--Se cere experienta in sudura argon TIG,SI MIG Proba 6 G (45 grade) pe o teava penetrare completa, prima sudura TIG , a doua sudura electrod care umple ceea ce s-a sudat anterior