Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam infirmieri calificati – numai barbati. Cerinte: - limba engleza nivel conversational - permis de conducere categoria "B" - calificarea este obligatorie Se accepta candidati care au activat in urmatoarele domenii: Spitale, case de batrani, organizatii sau companii care ofera servicii de ingrijire, asistetenta sociala, alte pozitii similare. Persoanele care doresc sa participe la interviu sunt invitate sa trimita un CV in limba engleza, in format europass, tip fisier Word, cu o poza atasata. Numai persoanele ale caror CV- uri vor fi selectate urmeaza sa fie contactate.