Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam Superintendent pentru o lucrare in Abu Dhabi in constructia unei insule. Se cer cunostinte foarte bune de mecanica si electrica Cunoasterea de utilaje de escavat Limba engleza - Nivel avansat + termeni tehnici Diplome care sa ateste calificarea Se ofera: Transport, cazare si masa Salariu: 3800 Euro Plecarea: Cat mai curand Contract: 1 an + prelungire program de tip offshore-2 luni de lucru + 1 luna concediu-pana la finalul proiectului

Cerinte

Se cer cunostinte foarte bune de mecanica si electrica Cunoasterea de utilaje de escavat Limba engleza - Nivel avansat Diplome care sa ateste calificarea Experienta minima: 5 ani Pentru a aplica la acest job, va rugam sa trimiteti un CV in limba engleza la adresa noastra de e-mail: crewrecruitment@yahoo.com specificand in subiectul mesajului, postul pentru care doriti sa aplicati.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala