Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dată începere:imediat Durată contract: noiembrie- începutul lui februarie cu posibilitate de prelungire Ofertă: Salariu: 8,74 euro/ oră Normă întreagă, între 8 -10 ore/ zi Cerințe: Limba germană nivel A2 – B1 Experiență anterioară în lucru în depozite și în prelucrarea comenzilor clienților Flexibilitate, fiabilitate, rezistență la efort Permis conducere Responsabilități: Recepționarea și predarea mărfurilor, prelucrarea comenzilor clienților, întocmirea și verificarea avizelor Operarea mașinăriilor și aparatelor specifice activității Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba germană

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate