Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam supervisor cu pasaport de Ungaria pentru standuri vanzari cosmetice in mall – Londra. NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Supervisor-ul va controla activitatea agentilor de vanzari pe standuri, dar va avea de asemenea dreptul de a vinde produse. Compania ofera o salarizare de 4 lire/ora plus 20% comision din vanzari, se lucreaza 6 zile pe saptamana. Cazarea va fi asigurata contra cost intr-un apartament complet utilat si mobilat modern, cu TV, cablu si internet, singur in camera. Costul cazarii este de 85 lire/saptamana, cost in care este inclusa si plata tuturor utilitatilor. Dupa 60 de zile lucrate vi se vor deconta 100 lire pentru biletul de avion. Contract pana la 31 ianuarie 2013.

Cerinte

- tanara/tanar cu varsta intre 24-29 ani, - limba engleza nivel avansat, - pasaport de Ungaria, - experienta in vanzari, - dorinta de a castiga cat mai mult, - perseverenta, - personalitate dinamica, - foarte bune abilitati de comunicare. Numai candidatii selectati vor fi contactati.