Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala din domeniul cosmeticelor de lux, membra a celui mai mare grup producator de bunuri de lux la nivel mondial. Compania are o traditie de peste 10 ani in Romania. - Integreaza si se ocupa de trainingul personalului - Responsabil de operatiunile din magazin, de controlul stocului, inventar - Indruma, dezvolta si motiveaza echipa de vanzari in vederea atingerea obiectivelor stabilite - Mentine standardele operationale ale magazinului - Raportare periodica a vanzarilor catre management

Cerinte

- Minim doi ani de experienta pe o pozitie similara - Cunostinte si experienta in livrarea de servicii la cele mai inalte standarde - Abilitati de vanzare, initiativa si dinamism - Responsabilitate si orientare catre rezultate - Cunostinte generale de management al unei echipe - Cunostinte generale de Ms Office - Limba engleza la nivel mediu Beneficii Oferite: - Pachet salarial motivant, bonusuri - Training de specialitate - Posibilitate de promovare