Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumirea postului Supervizor Divizia Ingrediente si Materii Prime pt Brutarii, Patiserii ,Cofetarii; Sarcina principala: coordonarea echipei de vanzari Se deplaseaza la clienti,exista deja o baza pe care se lucreaza. Are rolul de a supraveghea si sprijini agentii de Vanzari in activitatile de promovare si dezvoltare. Salarizare, beneficii: - salar net: 1000 lei - beneficii: comision din vanzari si incasari Marja de comisionare: 0.6% din vanzari. Volumul de vanzari, acum, este in jur de 400.000 ron/luna Angajare: Contract de munca sau PFA, Se poate opta pentru o varianta sau alta Data de start: AZI!

Cerinte

Cerinte si abilitati: - experienta necesara –minim 2 ani in activitarea de coordonator al unei echipe de vanzari - varsta intre 25 - 35 ani - munca de teren / munca de birou): 80% / 20% - domiciliu - Tg Mures - nivel de studii –superioare, orice specializare - limbi straine-engleza - permis de conducere-cat B - alte cerinte si abilitati necesare: fara cazier