Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TAIETORI TABLA pentru Franta: -montarea pieselor pe masini, tinand cont de cercurile false de montaj si adaptand asezarea pieselor; -supravegherea starii materialelor si mentinerea lor in conditii bune; -utilizarea echipamentelor de control conventionale necesare executiei operatiunilor de verificare a rezultatelor taierilor; -gestionarea dosarului de productie (gama/fisa de verificare, fisa tehnica, plan si specificatii client); -identificarea eventualelor anomalii si amelioarea acestora; -asezarea si reglarea ustensilelor pe masina urmarind instructiunile; -operarea diverselor instrumente de taiere; -supravegherea uzurii instrumentelor si a suprafetelor obtinute; -masurarea pieselor si introducerea datelor in CNC; -asezarea, securizarea si reglarea pieselor dupa instructiuni; -realizarea decalajelor necesare si a corecturilor instrumentelor.

Cerinte

-minim 5 ani experienta in domeniu, atat in tara, cat si in strainatate; -calificare in domeniu; -cunoasterea definitiilor si calculelor de baza ale angrenajelor; -cunoasterea tuturor masinilor de taiat; -abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; -permis de conducere ; -CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU. Beneficii: -salarizare: 1500-2000 €/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.