Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TAMPLARI- atelier, Belgia; salariu: 1700 euro/ luna brut. Descrierea postului: - confectionare (in atelier) de diverse obiecte din lemn: ferestre, obloane, usi, scari, balustrade, dulapuri fixe, pereti despartitori din lemn, verande din lemn, terase inchise la case; - montare obiecte din lemn pe santier; - reglare si intretinere masini atelier; - realizare de renovari, reamenajari constructii.

Cerinte

Cerintele postului: - CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU- AVANSAT; - experienta in domeniu de minim 5 ani; - permis de conducere categoria B; - capacitate de lucru atat in echipa, cat si individual; - persoana serioasa, constiincioasa, dornica sa invete lucruri noi. Beneficii: - salariu atractiv: 1700 euro/ luna brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - mediu de lucru profesional. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.