Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TAMPLAR MONTATOR MOBILA in Franta. - citirea si intelegerea schitelor primite,planificarea activitatii; - debiteaza cheresteaua si prelucreaza mecanic elementele din lemn masiv efectuand operatii de debitare, rindeluire, frezare, gaurire, strunjire, slefuire; - aplicarea foliilor cant si ABS; - furniruirea panourilor din PAL sau MDF brut; - pregatirea suprafetelor pentru finisat, lacuirea elementelor de mobilier; - montarea cu atentie si minutiozitate a pieselor de mobilier. Beneficii: - salarizare: 1300 - 1600 euro/luna; - cazare asigurata; - transport asigurat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA NIVEL MEDIU; - experienta in domeniu; - rezistenta la efort fizic; - cazier curat; - onestitate, seriozitate, capacitate si dorinta de munca.