Detalii loc de munca

Descrierea jobului

TAMPLARI NAVALI FRANTA Locatie Marseille Barbati cu varste intre 20-55 ani cu experienta Limba franceza mediu vorbit Salariu 8 Euro/ora normal si 9 Euro/h ore suplimentare Orele suplimentare sunt platite separat Program de lucru 8 ore/zi , 6 zile/saptamana Perioada contractual intre 6 luni -2 ani Cazarea este asigurata de angajator ,masa nu este asigurata Transportul pana in Franta este asigurat cu avionul de catre angajator Asigurari sociale si medicale platite de angajator SE ANGAJEAZA DIN ROMANIA CU DETASARE IN FRANTA TAXA PROCESARE DOSAR PLECARE,TRADUCERI SI LEGALIZARI 200 LEI NU SE PERCEPE COMISION NICI IN ROMANIA NICI IN STRAINATATE EXPLICATII: ---REPARATII SI MOBILIER DE YAHTURI ---INLOCUIT SI REPARAT COMPONENTE DIN LEMN DE PE YAHTURI PLECARI 20 IANUARIE 2012 SI 20 FEBRUARIE 2012 RELATII DE APLICARE, SI FISA INSCRIERE pe e-mail sau telefonic ZILNIC DE LUNI PANA SAMBATA INTRE ORELE 10 –19

Cerinte

BARBATI CU VARSTE CUPRINSE INTRE 20-55 ANI APTI DE MUNCA, CLINIC SANATOSI, FARA ANTECEDENTE PENALE,ANTIALCOOLICI SE CERE DOAR EXPERIENTA IN DOMENIU, SI LIMBA FRANCEZA MINIMUM-SAU MEDIU LIMBA FRANCEZA AVANSAT NU ESTE OBLIGATORIE DAR CONSTITUIE UN AVANTAJ