Detalii loc de munca

Descrierea jobului

TAMPLARI - Montare piese de mobilier pentru amenajari spatii comerciale - Realizarea cu profesionalism a operatiunilor indicate de seful de lucrare - Incadrarea in timpul alocat lucrarilor - Colaborarea in echipa pentru terminarea proiectelor RIGIPSARI - Montare pereti rigips, tavane, etc pentru amenajari spatii comerciale - Realizarea cu profesionalism a operatiunilor indicate de seful de lucrare - Incadrarea in timpul alocat lucrarilor - Colaborarea in echipa pentru terminarea proiectelor FAIANTARI - Aplicarea placilor ceramice pe suprafete diferite - Realizarea cu profesionalism a operatiunilor indicate de seful de lucrare - Incadrarea in timpul alocat lucrarilor - Colaborarea in echipa pentru terminarea proiectelor ZUGRAVI - Realizarea lucrarilor de zugravit conform indicatiilor - Realizarea cu profesionalism a operatiunilor indicate de seful de lucrare - Incadrarea in timpul alocat lucrarilor - Colaborarea in echipa pentru terminarea proiectelor

Cerinte

TAMPLARI - Experienta in montaj mobilier pentru lucrari diferite de amenajare spatii comerciale - Cunostinte si experienta in operatiuni specifice: de masurare, debitare, cantuire, etc - Conduita profesionista - Seriozitate si amabilitate - Implicare si loialitate fata de firma - Capacitate de lucru in conditii solicitante din punct de vedere fizic - Disponibilitate la program de lucru in weekend (daca va fi nevoie, in functie de poiect) - Disponibilitate la deplasari in tara sau strainatate (proiecte ocazionale) - Cunoasterea limbii ENGLEZE reprezinta un avantaj - Permis auto categoria B reprezinta un avantaj RIGIPSARI - Experienta in montaj pereti, tavane, pentru lucrari diferite de amenajare spatii comerciale - Cunostinte si experienta in utilizarea de scule specifice: rotopercutor, foarfeca, surubelnita electrica, flex, nivela laser, nivela normala - Conduita profesionista - Seriozitate si amabilitate - Implicare si loialitate fata de firma - Capacitate de lucru in conditii solicitante din punct de vedere fizic - Disponibilitate la program de lucru in weekend (daca va fi nevoie, in functie de poiect) - Disponibilitate la deplasari in tara sau strainatate (proiecte ocazionale) - Cunoasterea limbii ENGLEZE reprezinta un avantaj FAIANTARI - Experienta in montaj placi ceramice pentru lucrari diferite de amenajare spatii comerciale - Conduita profesionista - Seriozitate si amabilitate - Implicare si loialitate fata de firma - Capacitate de lucru in conditii solicitante din punct de vedere fizic - Disponibilitate la program de lucru in weekend (daca va fi nevoie, in functie de poiect) - Disponibilitate la deplasari in tara sau strainatate (proiecte ocazionale) - Cunoasterea limbii ENGLEZE reprezinta un avantaj ZUGRAVI - Experienta in lucrari de zugravit pentru proiecte diferite de amenajare spatii comerciale - Conduita profesionista - Seriozitate si amabilitate - Implicare si loialitate fata de firma - Capacitate de lucru in conditii solicitante din punct de vedere fizic - Disponibilitate la program de lucru in weekend (daca va fi nevoie, in functie de poiect) - Disponibilitate la deplasari in tara sau strainatate (proiecte ocazionale) - Cunoasterea limbii ENGLEZE reprezinta un avantaj BENEFICII: - salariu fix cu posibilitate de crestere in timp - spor ore suplimentare - spor ore de noapte - in cazul deplasarilor: cazare si 3 mese asigurate pe zi - pentru angajatii care provin din alte orase decat Bucuresti se asigura cazare in Bucuresti si posibilitatea de a reveni acasa cel putin o data pe luna

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala