Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma €UROTRAN$ recrutează pentru muncă legală în STRĂINĂTATE TAPITER cu experienta The terms and conditions of this work offer are the following: *Work position: tapestry for furniture *Location of work: Nicosia , Cyprus *Type of Work: he must do upholstering on furniture *Period of Contract: 12 months *Contract Prolongation: yes *Working Days: 6 days work *Day off: yes *Working Hours: 7:00 until 17:00 *Lunch breaks: yes (one hour break) *Accommodation: yes *Type of accommodation: Suitable with all necessary equipment *Shared bedroom: yes *Food: no *Meals per day: / *Net salary: 850 euro *Overtime: *Hour rate for overtime: *Other conditions: the worker must have experience for this job. Also the worker can not smoking on working time. The worker can smoke 3-4 times outside of the work area.

Cerinte

- lb engleză nivel mediu - experienţa anterioara - dorinţă de afirmare - spontaneitate, adaptabilitate la un mediu intercultural , deschidere spre munca in echipa Pentru a va face o oferta concreta de munca aveti nevoie de urmatoarele acte: - CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate - Locul de munca vizat Inscrierea in baza noastra de date este gratuita, comisionul platindu-se numai in momentul obtinerii contractului de munca. Comsionul este intre 650-1050 lei, in functie de durata contractului si de salarul oferit de catre angajator.