Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia KREVIN recruteaza pentru Belgia TEHNICIAN IN DIAGNOZA SI MENTENANTA CAMIOANE, salarizare atractiva: 1800-1900 euro/luna brut Descrierea postului: -stabileste cauza posibila a defectiunii, gaseste solutia de rezolvare si identifica corect necesarul de piese de schimb; -diagnoza pentru autocamioane; -depanari auto, service etc; -aplica procedurile de lucru stabilite si respecta regulamentul de ordine interioara.

Cerinte

Cerintele postului: -experienta in diagnoza pentru autocamioane Volvo; -cunostinte temeinice in domeniul auto si experienta in service pentru camioane, mecanica, electrica, electronica si depanari auto; -CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA UN NIVEL MEDIU –AVANSAT ; -permis de conducere categoria B (categoria C constituie avantaj) -operare foarte buna a programelor auto de diagnoza si testare, PC. Beneficii: -salarizare atractiva: 1800-1900 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.