Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este liderul in intrtinerea si gestionarea descentralizata a cladirilor in Belgia.Obiectivul sau este ameliorarea performantelor tehnice,economice si de mediu a instalatiilor caruia acesti clienti ii confera lui rolul,liberandu-i astfel de sarcini care nu privesc in mod direct meseria lor. Sunteti responsabili de intretinere preventiva si a uneia sau a mai multor cladiri in domeniile ventilarii,electricitatii,climatizarii,incalzirii si a tratamentelor apelor. Veti lua asupra dumneavoastra rapoarte catre responsabilul dumneavoastra si contactul direct client. Identificati lucrarile suplimentare de renovare sau adaptarea instalatiei. Luati initiative cu scopul ameliorarii procedeelor si va asumati acompanierea noilor colaboratori. In functie de proiectele dumneavoastra personale puteti evolua catre posture de sefi de echipa/de zone sau mai mult ca specialist referent.

Cerinte

Limba straina: Franceză: Avansat Aveti cel putin 10 ani de experienta in doua din urmatoarele cinci domenii: -intretinere industrial -climatizare/control -electromecanic industrial -sisteme de incalzire,racier -energie din surse regenerabile Va oferim: Un mediu de lucru diversificat.Oportunitatea dea va extinde domeniul de competente.Un pachet salarial la inaltimea competentelor dumneavoastra potrivit cu avantaje extrajuridice.Un contract de drept Belgian garantand o a 13 a si a 14 a luna.Un sprijin privind relocarea dumneavoastra(acces la asigurarea sociala belgiana,cautarea cazarii,predeschiderea unui cont bancar,etc)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala