Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este lider in intretinerea si gestionarea descentralizata a cladirilor in Belgia.Obiectivul clientului nostru este de a imbunatatii performanta tehnica,a face instalatii economice de mediu .

Cerinte

Studii: Facultate Limba straina: Franceză: Avansat Pentru acest post vor fi necesare urmatoarele acte in copii: -Copie diploma ; atestate sau alte calificari -Copie Buletin -Cv in limba Franceza Experienta : cel putin 10 ani in doua din urmatoarele cinci domenii: -intretinere industrial -climatizare/control -electromecanic industrial -sisteme de incalzire,racire -energie din surse regenerabile Veti fi responsabil pentru intretinerea: -Sistemalor de ventilatie -Sistemelor de are conditionat -Sisteme de incalzire si tratare a apei -Sisteme de energie electrica Va oferim: Un mediu de lucru diversificat.Oportunitatea dea va extinde domeniul de competente.Un pachet salarial la inaltimea competentelor dumneavoastra .Ve-ti avea tikete de masa, si prime dupa a 13-14a luna .Ve-ti avea un suport pentru relocarea dumneavostra la terminarea contractului ,ve-ai avea accea la securitate sociala ,si ve-ti supot pentru gasirea unei locuinte si deschiderea unui cont bancar.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate