Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Timisoara

Descrierea jobului - România

Cautam sa angajam cel mai bun Tehnician Service IT din Timisoara pentru clientul nostru, producator si distribuitor de calculatoare. Activitate principala: i. Testarea tuturor produselor DELL, HP, IBM, Fujitsu Siemens, Cisco, APC receptionate din import Activitati secundare i. Inlocuire, verificare: memorii ram, hard disk, optic, placa video, sursa ii. Inlocuire condensatori pc, inlocuire acumulatori UPS, inlocuire display laptop iii. dintr-un lot de produse nefunctionale sa faci permutari de componente pentru a obtine cat mai multe produse functionale iv. instalare software Microsoft Se ofera: - oportunitatea de a isi desfasura activitatea lucrand pe produse ale brandurilor de renume international ce au un inalt nivel tehnologic si fiabilitate. - desfasurarea activitatii intr-o companie importanta si de renume national in plina expansiune - oportunitatea de a desfasura activitati intr-o companie de productie de pc-uri, servere, laptopuri, ups, retelistica. - posibilitatea cunoasterii si participarii active la intreg sistemul de productie - desfasurarea activitatii intr-o atmosfera excelenta concentrata pe crestere si rezultate - salariu motivant corelat direct cu rezultatele. - bonusuri personale in functie de performanta - oportunitati de dezvoltare - posibilitatea de a achizitiona la pret de distribuitor, reducere 30% a echipamentelor Dell, HP, IBM, Apc, Cisco comercializate.

Cerinte

Valori personale: - deschis - dedicat - responsabil - performant - garantat Cerinte: - sa fi pasionat de calculatoare - sa iti placa sa muncesti - cunostinte avansate de diagnosticare a tehnicii de calcul - persoana ordonata, cu gandire logica - indemanare tehnica, precizie, atentie, professionalism - respectarea procedurilor pentru indeplinirea sarcinilor - intelegerea modului de functionare a produselor pentru a identifica si remedia usor si rapid posibilul defect - realizarea de rapoarte centralizatoare pentru propria activitate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Arata anuntul si prietenilor tai