Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - -

Descrierea jobului - Irlanda

KREVIN recruteaza TEHNICIENI TELECOMUNICATII in Irlanda. Recrutam Tehnicieni pentru un furnizor de telecomunicatii din Irlanda care vor lucra in orase precum Dublin, Cork, Galway. Responsabilitati: - instalarea retelelor de telecomunicatii locale sau metropolitane; - instalarea de antene cu ajutorul Spaa 5 si a cablurilor de alimentare cu mufa (DC); - testarea completa a antenelor instalate; - instalarea fibrei optice RRU si a cablurilor DC la structurile de turn existente; - intretinerea/depanarea retelelor de telecomunicatii; - atasarea scripetilor si grinzilor cu suruburi si cleme; - urmarirea amplasarii macararelor/echipamentelor de ridicat. Beneficii: - salarizare bruta de 1400 dolari/luna; - cazare si transport asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii tehnice in domeniul electric/electronic/telecomunicatii; - cunostinte de limba engleza la nivel avansat; - experienta relevanta (catarari la mari inaltimi, turnuri de salvare, pe acoperisuri); - abilitati de organizare si prioritizare a sarcinilor; - adaptabilitate si atentie la detalii.

Arata anuntul si prietenilor tai