Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam doamne serioase, cu varsta de maxim 38 – 40 ani, minim 27 ani, care sa munceasca in hoteluri de 5* din Cipru in meseria de THERAPIST SPA ( Cosmetica, masaj ). Responsabilitati job : Cunostinte si experienta profesionala ca cosmeticiana, masaj terapeut;suedez. Conditii : cunoasterea limbii engleze si limba rusa la nivel foarte bun, diploma de absolvire cursuri de specialitate ( cosmetica si/sau masaj ) , minim 4 ani experienta in Romania si minim 2 ani in afara Romaniei. Se doresc doamne serioase cu varsta de maxim 38 – 40 ani, minim 27 ani, care sa munceasca in hoteluri de 5* din Cipru in meseria de THERAPIST SPA ( Cosmetica, masaj ). Se ofera : casa, o masa zilnic ( prinzul sau cina ) plus asigurari sociale. Se munceste 5 zile/saptamana, 9 ore/zi, care include 0,30 minute pauza de masa, plus doua pauze a cate 15 minute. 2 zile/saptamana sunt libere. Salariu este diferentiat astfel : Pentru cunoscatoarele de limba engleza : minim 700 Euro + TIPS + bonusuri ( cca 1100 E/lunar ) Pentru cunoscatoarele de limba rusa plus limba engleza : salariu minim este de 1000 E/lunar plus TIPS + bonusuri ( cca 1500 E/lunar ) Concediu anual : 20 zile lucratoare. In toate cazurile, conventia de munca este de minim un an, cu posibilitati de prelungire pana la 4 ani.

Cerinte

Diploma de absolvire cursuri de specialitate Recomandari de la fostele locuri de munca Varsta maxima de 40 ani Cunoasterea limbii engleze si sau rusa plus engleza foarte bine Experienta de minima 4 ani in Romania si minim 2 ani inafara Romaniei Caracter foarte bun.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala