Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NU EXISTA TAXE DE MEDIERE !!! Companie de constructii selecteaza URGENT 15 TINICHIGII constructii acoperisuri din tabla. Pentru Suedia si Finlanda. Principalele RESPONSABILITATI: - montare/demontare acoperis tabla - construirea si pregatirea tablii in vederea montarii ei; - trasare, masurare, montarea tiglei drepte, a placilor de ardezie; - acoperirea si incadrarea cu tigla a cosurilor exterioare. Sa poata face constructii si instalatii acoperisuri, precum: - acoperire pe banda; - jgheab; - crest placa; - acoperitoare cos; - fitinguri de horn. SE OFERA: - contract legal de munca. - posibilitate de prelungire a contractului dupa 6 luni in cazul in care persoana selectata a fost gasita ca fiind un bun angajat; - salariul: 10 Euro net/ora in functie de experienta, minim 1600 euro net/luna + ore suplimentare; - cazarea se ofera de catre angajator. - mancarea va fi suportata de catre angajat (aproximativ 200 Euro/luna); -Grenn Card va fi platit de angajat si va fi decontat de angajator la primul salar. - plecare URGENTA. COSTUL PROGRAMULUI: A) Taxa de procesare a dosarului : 200 RON – se plateste inainte de interviu. B) Taxa de mediere NU EXISTA

Cerinte

- se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - se cer poze de la locul de munca si referinte - se cere experienta si diploma aferenta; - persoanele selectate nu trebuie sa aiba rau de inaltime; - sa aiba personalitate placuta, spirit de echipa (aspect foarte important) si sa fie muncitori.