Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TINICHIGIU-VOPSITOR CAMIOANE in Franta: -executarea lucrarilor de retusare a suprafetelor vopsite; -reparatii, rectificari caroserie, inlocuire parbrize; -aplicarea tratamentelor speciale pentru caroserii; -taierea materialului dupa tipare; -utilizarea masinilor specializate pentru prelucrarea foliilor de tabla; -imbinarea componentelor de caroserie prin sudare; -producerea componentelor din tabla fie plane, fie de anumite forme.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA SAU ITALIANA LA NIVEL MEDIU; -6-10 ani de experienta in domeniu; -capacitate de lucru in echipa; -atentie la detalii; -disponibilitate imediata. Beneficii: -salariu: 1500-2000 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitati de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.