Detalii loc de munca

Descrierea jobului

TRADUCĂTOR- PENTRU UN BIROU DE TRADUCERI Responsabilitati / Realizari - Traduceri interne de materiale scrise, corespondență, protocoale, rapoarte, prezentări etc. Beneficii: - Posibilitatea dezvoltării carierei în cadrul unei companii în ascensiune; - Training-uri de specialitate; - Mediu de lucru profesionist.

Cerinte

- Limbile rusă, ucraineană, maghiară, arabă, ebraică, sârbo-croată, bulgară, turcă, farsi, slovenă, cehă, polonă, estonă, letonă, lituaniană, coreeană, croată; - Studii superioare, specializarea filologie, în curs sau absolvite; - Cunoașterea unei a doua limbi străine reprezintă un avantaj; - Cunoștințe de operare PC la nivel mediu; - Persoană organizată, responsabilă, cu inițiativă, serioasă, loială; - Foarte bune abilități de comunicare și relaționare; - Capacitate de analiză și sinteză.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate