Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE JOB: - oferta se refera la angajarea de colaboratori pentru predarea de llimbi moderne in special pentru companii, pe baza de proiect. - proiectul se desfasoara la sediul companiilor client. RESPONSABILITATI: - predarea limbii moderne adultilor; - adoptarea unei metode interactive de predare. - pregatirea suportului de curs; - urmarirea indicatoriilor de eficienta recomandati de companie; - raportarea activitatii; BENEFICII: - bonificatie motivanta, - munca intr-un mediu concurential pentru firme de prestigiu; - posibilitatea extinderii colaborarii la un program full time;

Cerinte

ANDIDATUL IDEAL: - cunoasterea excelenta a limbii moderne pentru care se aplica; - student in an terminal la Facultatea de Limbi Moderne sau absolvent; - certificatele internationale reprezinta un mare avantaj (ex: CPE - Certificate of Proficiency in English); - studiul in tara de origine a limbii sau vorbirea acesteia in mod nativ reprezinta un mare avantaj; - experienta in munca cu adultii si in predare; - disponibilitate pentru cel putin 4 zile pe saptamana; - disponibilitate pentru colaborare pe termen mediu sau lung; - disponibilitate pentru studiu si perfectionare continua;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate