Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru clientii nostri - hoteluri din regiunea Sardegna - in special orasul Cagliari, 3 TRANSLATORI AUTORIZATI (DE PREFERINTA): 1 de limba MAGHIARA 1 de limba RUSA 1 de limba GERMANA SI CARE SA STIE TOTODATA SI ITALIANA -AVANSAT. In principiu, va trebui sa traduca pliante, brosuri, meniuri (in general material scris) dar va trebui sa mai faca si interpretariat (in relatia cu turistii straini cazati la hotelul unde va lucra) OFERIM: - perioada de lucru - sezonul estival 2012 - salariu peste 1000 euro net/luna (poate ajunge la 1500 euro) - cazare si masa asigurate

Cerinte

SOLICITAM: - de preferinta FEMEI - persoana serioasa, energica, rabdatoare si atenta la detalii - persoana tanara, pana in 40 ani - va trebui sa lucreze cu mijloacele moderne - persoana cu prezenta placuta, decenta si cu bun gust in ce priveste imaginea personala - avand in vedere ca va trebui sa lucreze si direct cu publicul - cunoasterea limbii italiene AVANSAT(veti fi testat/a) - cunoasterea/autorizare de translator pentru una din limbile mentionate (MAGIARA sau GERMANA sau RUSA)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala