Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza TUBULATORI in Franta. Cautam tubulatori cu experienta pentru un client din Franta, producator de tevi,care vor avea urmatoarele sarcini: - confectionarea dupa plan a tevilor si a tubulaturii pentru diverse santiere din domeniul agro-alimentar, industrial sau arhitectural; - filetarea, indoirea si verificarea etanseitatii tevilor; - pregatirea tevilor care urmeaza sa fie montate; - decuparea elementelor si aducerea lor la forma necesara prin pliere, curbare, taiere; - montarea elementelor de imbinare:coturi, flanse, vane de bransament si montaj de robineti, clapete. Se ofera: - salarizare 1700 EURO/luna brut; - cazare si transport; - posibilitatea prelungirii contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOASTEREA LIMBII FRANCEZE LA NIVEL MEDIU-AVANSAT; - calificare in domeniu; - experienta in domeniul montajului de tubulatura in tara (de preferat si in strainatate); - cunostinte in taierea tevilor, sanfrenarea si pregatirea pentru sudura conform schitei; - cunostinte privind procedurile de lucru cu aparatele pentru sudura TIG, MIG; - cunoasterea utilajelor de lucru: masina de fasonat, masina de gaurit, masina de pliat, echipamente hidraulice; - permis de conducere categoria B; - seriozitate si dorinta de munca.