Detalii loc de munca

Descrierea jobului

--Se cere experienta in sudura argon TIG --Barbati varsta maxima 55 ani --Salarizare-la sudori -8 euro/ora net la tubulatori -7 euro/ora net --Durata contractului 2 ani --Timp de lucru 10 ore/zi 6 zile saptamana --Ore suplimentare platite separat --Cazarea este asigurata de angajator 2 pers in camera --Masa este asigurata de angajator 3 mese/zi +pauza --Asigurari medicale si sociale platite de angajator --Transportul pana in Olanda-Germania este asigurat de angajator Cerinte speciale ptr post –proba de lucru Proba 6 G (45 grade) pe o teava penetrare completa, prima sudura TIG , a doua sudura electrod care umple ceea ce s-a sudat anterior Proba Lacatus tubulator n Sa cunoasca izometrie n .Se da o schita si trebuie sa urmeze planul dupa ce primesc bucati de sarma pe care trebuie sa le modeleze conform schitei n Trebuie sa stie sa citeasca schita si sa o inteleaga n Trebuie sa taie o teava, sa o sanfreneze si sa o pregateasca pentru sudura conform schitei Proba de lucru se da doar cu programare facuta de noi Proba de lucru se da cu inginerii angajatorului strain Costuri 200 ron fisa inscriere ptr post la depunerea dosarului pentru procesare,si programare, asistare proba lucru ,inclusiv piese – --NU SE PERCEPE COMISION PLECAREA SE FACE IN MAXIM 20 ZILE LUCRATOARE DE LA TRECEREA PROBEI DE LUCRU CINE NU V-A LUA PROBA DE LUCRU, V-A FI REDIRECTIONAT SPRE O ALTA OFERTA DE LUCRU CU PLECARE IMEDIATA RELATII SI DETALII DE PROCESARE DOSAR LA TEL / 0747.974.876 E-MAIL accesmuncastrainatate@gmail.com

Cerinte

Proba 6 G (45 grade) pe o teava penetrare completa, prima sudura TIG , a doua sudura electrod care umple ceea ce s-a sudat anterior Proba Lacatus tubulator n Sa cunoasca izometrie n .Se da o schita si trebuie sa urmeze planul dupa ce primesc bucati de sarma pe care trebuie sa le modeleze conform schitei n Trebuie sa stie sa citeasca schita si sa o inteleaga n Trebuie sa taie o teava, sa o sanfreneze si sa o pregateasca pentru sudura conform schitei Proba de lucru se da doar cu programare facuta de noi Proba de lucru se da cu inginerii angajatorului strain