Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza o echipa de tubulatori instalatori pentru Franta, ce se va ocupa de: - pozitionarea, asamblarea, instalarea si intretinerea sistemelor de tubulatura; - decuparea elementelor si aducerea lor la forma necesara prin taiere, curbare si pliere cu siguranta ca nu se va slabi structura; - indoirea, filetarea si verificarea etanseitatii tevilor; - montarea elementelor de imbinare:coturi, flanse, robineti, cleme, etc; - efectuarea instalatiilor utilizand conducte din fonta(canalizari, scurgeri). Se ofera: - salarizare bruta de 1800 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de a lucra intr-o companie cu renume. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - experienta pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; - cunostinte de lucru cu tevi si conducte din fonta; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice.