Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Titlu job: Taietor de lemne Descriere job: Postul presupune doborarea copacilor, taierea ramurilor uscate. Se lucreaza in echipa. Se vor efectua deplasari in toata Franta. Contractul este pe perioada determinate de 3 luni. Locatia: FRANTA, Millau Presupune: -doborarea copacilor indicati (pozitionarea colturilor, felierea de la baza) in functie de traiectoria si unghiul dorit; -taierea crengilor in functie de tipul dimensiunii si soiul arborilor; -taierea copacului si sectionarea acestuia la sol la diemnsiunile solicitate in funtie de utilizarea sa ulterioara(artizanat, industrie, imcalzire).

Cerinte

Cerinte: -diploma liceala+bac in domeniu forestier sau certificat de calificare; - carnet de conducere categoria B; -Experienta relevanta de minim 1 an pe un post similar; -Limba franceza constituie un avantaj, -Seriozitate si responsabilitate. Oferim: Salarizare: intre 700 euro/luna -cazare gratuita; -platim asigurarea medicala. Contact: Persoanele interesate vor trimite pe adresa de email un CV cu poza in format europass.