Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Staff Temp Ro recruteaza montatori pereti cortina/tamplar aluminiu in Franta. Plecari fara comision. Responsabilitati: -vitrificarea ferestrelor -inchiderea elementelor fatadelor -montarea incuietorilor -montarea consolelor -efectuarea schitelor si masuratorilor -montarea si armarea ramelor ferestrelor si a elementelor pregatite -montarea ramelor din subansambluri -montarea sticlei in rama -montare pereti cortina Beneficii: *Salariu atractiv *Cazare si transport local asigurate *Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman *Asigurare medicala internationala gratuita

Cerinte

Minim 3-4 ani experienta in domeniul tamplariei in aluminiu Calificarea constituie un avantaj Cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii pentru cel putin ultimele 30 de zile anterioare angajarii Persoanele interesate pot trimite CV-ul cu poza pe adresa de email mai sus mentionata.