Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma RENTA CRED-H.R.AGENCY selecteaza pentru colaboratorul sau doi tamplari navali cu experienta relevanta in urmatoarele activitati: -montat, reparat,inlocuit pardoseala yacht de 70 m -montat, reparat inlocuit mobilier, tavane, pereti etc(la yachturi) Se ofera: Contract de munca pEntru o durata de 24 luni(doi ani). Programul de munca zilnic va fi de min.10 ore si se vor lucra sase zile saptamanal. Angajatorul ofera cazare.Salariul va fi platit astfel: 8 euro/ora pentru program normal de lucru, orele suplimentare se vor plati cu 9 euro/ora. Angajatorul asigura inclusiv transportul. Candidatii care intrunesc cerintele postului si sunt interesati de oferta sunt rugati sa trimita CV in limba franceza sau engleza inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre.Plecarile sunt urgente-05.02.2013.

Cerinte

-experienta relevanta(minim 2 ani) in urmatoarele activitati:montat, reparat,inlocuit pardoseala yacht de 70 m,montat, reparat inlocuit mobilier, tavane, pereti etc(la yachturi) -cunostinte de limba franceza -adaptabilitate la exigentele muncii in strainatate -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit -rezistenta la stress, persoana eficienta